Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
10041-10060 of 10071 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Zebră ştearsă 0 Problema soluţionată

22:17 Feb 14, 2011

Zebră ştearsă la o trecere de pieton pe strada Calea Ieşilor. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, langa str. Calea Ieşilor 7

Categorii

Drumuri

Drum Foarte rau 0 Problema soluţionată

20:39 Feb 13, 2011

Una din cele mai lungi strazi din Europa e una si cea mai stricata, dar din toata lumea. Si nu sunt treceri pentru pietoni. Sunt numai citeva,... Mai Mult » « Less Information

str. Muncesti

Trecerea subterana nu are iluminare. 0 Problema soluţionată

03:09 Feb 11, 2011

Trecerea subterana de linga Malldova, Via Duct, nu are iluminare. Pietonii sunt nevoiti sa traverseze strada, pot avea loc multe accidente rutiere... Mai Mult » « Less Information

Chsinau, Via Duct, bd. Dacia

Mircea cel Batrin 58... 0 Problema soluţionată

16:46 Feb 10, 2011

Pînă la blocul nostru sunt 10 minute de mers pe jos de la ultima stație de troleibuz pe o cărare mai ceva ca la țară; dacă venim acasă cu microbuzul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Mircea cel Batrin 58

Categorii

Drumuri

lipsa semaforului 2 Problema soluţionată

09:42 Feb 10, 2011

In locul dat sunt 2 Centre medicale, si eventual multi oameni, in special cu copii mici. Insa la trecere este doar o zebra, pe care nu toti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. I.L. Caragiale x str. N. Costin

Categorii

Drumuri

semafor defect 0 Problema soluţionată

21:17 Feb 09, 2011

butonul pentru semaforul pentru pietoni nu functioneaza. De cand a fost reparat drumul pe aici se circula cu viteza mare si este foarte periculos... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor, vis-a-vis de parcul de distractii

Canalizatii fara capace 0 Problema soluţionată

13:08 Feb 08, 2011

Canalizatii fara capace, de 2 ani, pe str. N.Costin, in apropierea parcului Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Costin, linga parc

lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

20:26 Feb 07, 2011

Bd.Dacia 50, scara 1 - lipsa iluminare Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Bd. Dacia 50, scara 1

canalizare 0 Problema soluţionată

14:22 Feb 06, 2011

In acest bloc sunt detiriorate foarte tare tevile de canalizare. E nevoie de schimbarea lor sau macar de repararea lor ... Selul este indiferent... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Dimo 13/4

Categorii

Drumuri

Accentuarea trecerii de pietoni 0 Problema soluţionată

17:57 Feb 05, 2011

Este nevoi de accentuare zebrei sau crearea unor metode pe care le-ar respecta soferii de auto. Pentru ca e dificil sa traversezi strada ...... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Tudor valdimirescu intersectie cu str. Aerodromului

Categorii

Drumuri

In oraselu AEROPORT e necesar SEMAFOR 2 Problema soluţionată

22:50 Feb 04, 2011

In oraselu inainte de Aeroportul International avem nevoie de un semafor cu buton la trecerea de pietoni. Pietonul nu are nici o prioritate... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Oraselul Aeroport

Categorii

Drumuri

Semafor si trecere de pietoni 0 Problema soluţionată

13:46 Feb 04, 2011

Deseori in aceasta intersectie se formeaza cozi de masini si ambuteiaje, ceea ce face si mai dificil circulatia pe aceasta portiune. Nu exista... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. A. Russo intersectie cu M. Sadoveau

Capac canalizare dislocat 0 Problema soluţionată

11:05 Feb 04, 2011

Capac de canalizare (dreptunghiular) dislocat, un colt atarna chiar in sus, risc de spargere a rotilor. Capacul este amplasat pe partea dreapta... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Bogdan Voievod

Deseuri 0 Problema soluţionată

10:49 Feb 04, 2011

Morman de gunoi, chiar intre ARFC, parcarea de langa biserica armeana si sediul Migdal-P. Mai Mult » « Less Information

Str. Fantalului

Categorii

Drumuri

Gropi , Denivelări . 0 Problema soluţionată

06:37 Feb 04, 2011

Cam toate elementele care îţi pot face viaţa amară ţie şi maşinii tale . Şoseaua Hînceşti Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Şoseaua Hînceşti

lipsa luminii pe Titulescu 1/2 0 Problema soluţionată

15:51 Feb 03, 2011

Felinarul lucreaza doar selectiv, cind are el chef. Nemaivorbind despre faptul ca in blocuri nu exista iluminatie. Mai Mult » « Less Information

N.Titulescu 1/2

Categorii

Drumuri

semafor in centru 1 Problema soluţionată

09:57 Feb 03, 2011

La intersectia str M.Kogalniceanu cu N Iorga aproape zilnic au loc accidente, anul trecut o doamna care lucra la o organizatie din apropiere... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M Kogalniceanu x str. N Iorga

Categorii

Comerţ

Prea multe chioscuri! 0 Problema soluţionată

09:31 Feb 03, 2011

Ma deranjeaza nenumaratele chioscuri mici si urate. Chisinaul este un oras european, da'ti sa'l facem curat si frumos! Vreau sa se stearga de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

Categorii

Drumuri

Trebuie un semafor la Gara de Nord !!! 2 Problema soluţionată

22:50 Feb 02, 2011

Când te duci la Gara de Nord cu microbuzul 169 trebuie sa te rogi mult la D-zeu ca atunci când ajungi acolo sa ai norocul de a nu fi lovit de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Izmail, Tutun CTC - Gara de Nord

Urna de gunoi vandalizata 0 Problema soluţionată

22:21 Feb 02, 2011

Nu stiu ce cetatean responsabil a facut un asemenea gest, dar trebuie reparata aceasta nesimtire. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Stefan cel Mare x Petru Movila

10041-10060 of 10071 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10071 3.28 57.06%