Showing Reports From Feb 01, 2011 through Mar 22, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
10041-10055 of 10055 Rapoarte

Categorii

Drumuri

semafor in centru 1 Problema soluţionată

09:57 Feb 03, 2011

La intersectia str M.Kogalniceanu cu N Iorga aproape zilnic au loc accidente, anul trecut o doamna care lucra la o organizatie din apropiere... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. M Kogalniceanu x str. N Iorga

Categorii

Comerţ

Prea multe chioscuri! 0 Problema soluţionată

09:31 Feb 03, 2011

Ma deranjeaza nenumaratele chioscuri mici si urate. Chisinaul este un oras european, da'ti sa'l facem curat si frumos! Vreau sa se stearga de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau

Categorii

Drumuri

Trebuie un semafor la Gara de Nord !!! 2 Problema soluţionată

22:50 Feb 02, 2011

Când te duci la Gara de Nord cu microbuzul 169 trebuie sa te rogi mult la D-zeu ca atunci când ajungi acolo sa ai norocul de a nu fi lovit de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Izmail, Tutun CTC - Gara de Nord

Urna de gunoi vandalizata 0 Problema soluţionată

22:21 Feb 02, 2011

Nu stiu ce cetatean responsabil a facut un asemenea gest, dar trebuie reparata aceasta nesimtire. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Stefan cel Mare x Petru Movila

Categorii

Drumuri

Drum Avariat 2 Problema soluţionată

11:39 Feb 02, 2011

Groapa deosebit de periculoasa, in directia de mers spre sos. Muncesti. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Bacioii Noi

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

23:26 Feb 01, 2011

De cel putin 5 ani aceasta intersectie nu are iluminare. Oare un bec de 20 lei, este o problema atita de greu de solutionat?? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Coroban

Gunoiste neautorizata 0 Problema soluţionată

22:41 Feb 01, 2011

De mai bine de 3 ani, pe acest loc, la marginea padurii s-au descarcat gramezi imense de gunoaie provenite din constructii. Cu timpul, pt majoritatea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. L. Deleanu

Crengi, pietre, gunoi nestrins din toamna 0 Problema soluţionată

22:21 Feb 01, 2011

Acest morman de gunoi il gasim pe strada Bucuresti, intre blogul nr.2 al UTM si Guvernul Republicii Moldova. Ma intreb, oare cit va mai sta... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. 31 august, Intre UTM si Guvernul Republicii Moldova

Cladire cu risc de prabusire 1 Problema soluţionată

22:12 Feb 01, 2011

Am trecut azi pe linga aceasta cladiri care risca sa se prabuseasca in orice clipa. Daca nu sa se prabuseasca, cel putin de sus sa se desprinda... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti

Categorii

Drumuri

gaura in asfalt 0 Problema soluţionată

21:25 Feb 01, 2011

o gaura in asfalt Mai Mult » « Less Information

Chisinau, soseaua Hincesti 6/4

Henry Coanda 0 Problema soluţionată

16:29 Feb 01, 2011

Henry Coanda e o strada prost iluminata si cu ciini vagabonzi in numar foarte mare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Henry Coanda

Zavoiului 0 Problema soluţionată

16:23 Feb 01, 2011

e nevoie de lumini pe strazi pentru ca e periculos noaptea sa mergi prin intuneric! + la asta este o contructie pe strada care provoaca murdarii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zavoiului

Categorii

Drumuri

Gauri EXTRA adinci 0 Problema soluţionată

11:39 Feb 01, 2011

Podul de aici este un dezastru pentru orice sofer. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Podul de pe str. Mihai Viteazu

Categorii

Drumuri

Gheata 0 Problema soluţionată

07:15 Feb 01, 2011

Pe bulevardul Dacia de la intersectia cu strada Teilor pana la intersectia cu bd. Traian drumul destinat pentru circulatia pietonilor este complet... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,bd. Dacia

Categorii

Drumuri

Lipsa Semnalizătii Trecerii pt Pietoni 0 Problema soluţionată

06:56 Feb 01, 2011

În acel loc ar fi binevenit orice mijloc de semnalizare ... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Testimiteanu 6

10041-10055 of 10055 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10055 3.38 57.11%