Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
10061-10071 of 10071 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Drum Avariat 2 Problema soluţionată

11:39 Feb 02, 2011

Groapa deosebit de periculoasa, in directia de mers spre sos. Muncesti. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Bacioii Noi

Lipsa iluminare 0 Problema soluţionată

23:26 Feb 01, 2011

De cel putin 5 ani aceasta intersectie nu are iluminare. Oare un bec de 20 lei, este o problema atita de greu de solutionat?? Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Coroban

Gunoiste neautorizata 0 Problema soluţionată

22:41 Feb 01, 2011

De mai bine de 3 ani, pe acest loc, la marginea padurii s-au descarcat gramezi imense de gunoaie provenite din constructii. Cu timpul, pt majoritatea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. L. Deleanu

Crengi, pietre, gunoi nestrins din toamna 0 Problema soluţionată

22:21 Feb 01, 2011

Acest morman de gunoi il gasim pe strada Bucuresti, intre blogul nr.2 al UTM si Guvernul Republicii Moldova. Ma intreb, oare cit va mai sta... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. 31 august, Intre UTM si Guvernul Republicii Moldova

Cladire cu risc de prabusire 1 Problema soluţionată

22:12 Feb 01, 2011

Am trecut azi pe linga aceasta cladiri care risca sa se prabuseasca in orice clipa. Daca nu sa se prabuseasca, cel putin de sus sa se desprinda... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti

Categorii

Drumuri

gaura in asfalt 0 Problema soluţionată

21:25 Feb 01, 2011

o gaura in asfalt Mai Mult » « Less Information

Chisinau, soseaua Hincesti 6/4

Henry Coanda 0 Problema soluţionată

16:29 Feb 01, 2011

Henry Coanda e o strada prost iluminata si cu ciini vagabonzi in numar foarte mare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Henry Coanda

Zavoiului 0 Problema soluţionată

16:23 Feb 01, 2011

e nevoie de lumini pe strazi pentru ca e periculos noaptea sa mergi prin intuneric! + la asta este o contructie pe strada care provoaca murdarii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Zavoiului

Categorii

Drumuri

Gauri EXTRA adinci 0 Problema soluţionată

11:39 Feb 01, 2011

Podul de aici este un dezastru pentru orice sofer. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Podul de pe str. Mihai Viteazu

Categorii

Drumuri

Gheata 0 Problema soluţionată

07:15 Feb 01, 2011

Pe bulevardul Dacia de la intersectia cu strada Teilor pana la intersectia cu bd. Traian drumul destinat pentru circulatia pietonilor este complet... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,bd. Dacia

Categorii

Drumuri

Lipsa Semnalizătii Trecerii pt Pietoni 0 Problema soluţionată

06:56 Feb 01, 2011

În acel loc ar fi binevenit orice mijloc de semnalizare ... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Testimiteanu 6

10061-10071 of 10071 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
10071 3.29 57.06%