Showing Reports From Feb 01, 2011 through Dec 14, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8131-8135 of 8190 Rapoarte

Незаконное строительство по ул.Димо, 6 0 Problema soluţionată

09:58 Jul 16, 2011

По адресу Димо, 6 (рядом с церковью в парке Шипка) ведется незаконное строительство. Подробная информация http://orasulmd.org/ru/patrimoniul-cultural/monumente/item/28-chasovnea-shipka Mai Mult » « Less Information

Moldova, Chisinau, str. Dimo, 6

Categorii

Drumuri

Trotuar cu gropi 0 Problema soluţionată

04:03 Jul 16, 2011

Trotuar plin cu gropi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alexandru cel Bun x str. Puskin

Categorii

Drumuri

Gropi pe trotuar 0 Problema soluţionată

02:07 Jul 16, 2011

Pe trotuar este o groapa mare. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Teilor, 22/2

Categorii

Drumuri

Gauri in asfalt 0 Problema soluţionată

02:00 Jul 16, 2011

Pe o portiune de 50-100m atitea gauri in asfalt nici nu-mi imaginez cum ai putea trece pe acolo, m-am ingrozit cind le-am vazut si nu am putut... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Teilor 22/4

Gunoi 0 Problema soluţionată

01:45 Jul 16, 2011

La intersectia bd. Dacia cu str. Teilor este o gramada de gunoi. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Dacia intersectie cu Teilor

8131-8135 of 8190 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8190 2.85 69.21%