Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jan 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8091-8095 of 8200 Rapoarte

деревья 0 Problema soluţionată

13:17 Jul 27, 2011

Добрый день! На улице Титулеску, в частности дом 51 по дороге посажены тополя, они настолько уже старые по 50 лет, что при малейшем дуновении... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Titulescu 51

Categorii

Drumuri

intersectie periculoasa 1 Problema soluţionată

12:57 Jul 27, 2011

În acest loc, deşi sunt semne rutiere, şoferii rareori cedează trecerea pietonilor. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mitropolit Dosoftei x H. Coanda

Очень часто забивается линейная трасса канализации. 0 Problema soluţionată

12:46 Jul 27, 2011

Полный подвал нечистот. Аварийные службы советуют меньше срать. Mai Mult » « Less Information

Молдова, Кишинев, бул.Траян 7/2

Categorii

Drumuri

Groapa pe banda 4 0 Problema soluţionată

12:04 Jul 27, 2011

Este o groapa pe banda 4, sensul iesirea din Chisinau, la Calea Iesilor, in fata la oprirea de la Green Hills. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Calea Iesilor, Oprirea calea Iesilor ( Green Hills)

Jumatate de copac uscat 0 Problema soluţionată

11:07 Jul 27, 2011

Langa bloc este un copac, inaltimea caruia ajunge pana la etajul 5. Jumatate din acest copac este uscat si la un vant mai puternic este riscul... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Albisoara 16

8091-8095 of 8200 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8200 2.82 69.33%