Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jan 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8086-8090 of 8200 Rapoarte

Нарушение 0 Problema soluţionată

16:38 Jul 27, 2011

Я проживаю по адресу пер. Галбена 8 мун. Кишинэу. По соседству ведётся кап.ремонт детского сада. Здание дет. сада находится всего в паре метров... Mai Mult » « Less Information

Молдова,Кишинёв,пер.Галбена 8

Canalizare periculoasa 0 Problema soluţionată

15:28 Jul 27, 2011

Pe strada Kiev din chisinau, pe trotuar din partea dreapta (la deal) este o canalizatie care este acoperita cu un capac stricat , adica cind... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Kiev

Iluminare 0 Problema soluţionată

14:46 Jul 27, 2011

Iluminare pe strada doina 150 lipseste total!!! Un cartier mic uitat de toti!!! Plus un loc de joaca pentru copii modern amenajat lipseste,... Mai Mult » « Less Information

Strada Doina 150

Categorii

Drumuri

O groapa - moartea masinilor! 2 Problema soluţionată

14:27 Jul 27, 2011

Pe strada Iazului, vis-a-vis de brutaria Safran se casca o gaura de ani de zile, merg aproape zilnic pe aici. Oare cine o sa imi achite reparatia?... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, Ceucari. str.Iazului, vis-a-vis de brutaria Safran.

Затапливает двор из-за забитой ливневки. 0 Problema soluţionată

13:45 Jul 27, 2011

Ливневка не работает давно. Но сейчас когда рядом строящиеся здания увеличивают поток слива из-за неправильно оформленных уклонов, ситуация... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Socoleni 10

8086-8090 of 8200 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8200 2.82 69.33%