Showing Reports From Feb 01, 2011 through Feb 17, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8076-8080 of 8231 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Drum cu gropi in asfalt 0 Problema soluţionată

11:00 Sep 19, 2011

Este vorba de o cale de acces dintre str.Burebista si str.Gradina Botanica, care este dezastruos din punct de vedere a calitatii drumului...... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, cale de acces Burebista si Gradina Botanica

Lipsa iluminarii Ciocana 0 Problema soluţionată

14:33 Sep 07, 2011

Lipseste iluminarea stradala in curtea blocului. Va rog, sa schimbati lampile la pilonii din fata blocului Mircea cel Batrin 12/1 si la intersectia... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Mircea cel Batrin 12/1 inters.cu nr. 14/1

Categorii

Drumuri

Semafor defectat 0 Problema soluţionată

12:47 Sep 02, 2011

Sageata spre dreapta intermitenta a semaforului nu lucreaza vreo 2 saptamini Mai Mult » « Less Information

cind cotesti la dreapta de pe Trandafirilor spre Dacia

Arbore 0 Problema soluţionată

12:40 Sep 02, 2011

Arborele deja de vreo doua luni sta prabusit peste gard. Mai Mult » « Less Information

In spatele 29/3

Urletele baietilor din statia de microbuse UNIC deranjaza mult 0 Problema soluţionată

21:48 Aug 30, 2011

Este scirbos ce se intimpla in centrul capitalei la statia de microbuse UNIC. Daca stai acolo 5 minute, pleci cu dureri de cap din cauza strigatelor... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ştefan cel Mare x Ismail

8076-8080 of 8231 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8231 2.8 69.37%