Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jan 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8066-8070 of 8200 Rapoarte

Categorii

Altele

Drum plin de colb 0 Problema soluţionată

17:34 Aug 04, 2011

In jurul lacului este un drum pe care locuitorii il utlizeaza in fiecare zi. Zilnic zeci si sute de copii, părinţi înghit colb de la drumul... Mai Mult » « Less Information

mun. Chişinău

Inscriptii indecente 0 Problema soluţionată

15:42 Aug 02, 2011

Pe gardul unui santier, unde se contruieste un bloc locativ, sunt inscriptionate cu rosu cuvinte indecente! Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.M. Sadoveanu, vizavi de blocul locativ nr.28

Categorii

Drumuri

Marcaj incorect 0 Problema soluţionată

15:01 Aug 02, 2011

Imi este foarte interesant daca marcajul recent facut corespunde cerintelor locatarilor a peste 5 blocuri de locuit a cite 16-21 etaje??? care... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Albisoara 68 -80

Categorii

Drumuri

Semnul pentru Pietoni 0 Problema soluţionată

12:11 Aug 02, 2011

Semnul pentru pietoni e culcat la pamint Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. Calea Iesilor 10B

Categorii

Drumuri

Publicitate neautorizata 1 Problema soluţionată

20:27 Aug 01, 2011

Publicitate neautorizata cu incalcarea normelor de plasare. Cind esi cu masina de pe str. Ioana Radu 21 intersectie cu str. Belinschi 59, la... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ioana Radu, 21 x str. Belinschi

8066-8070 of 8200 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8200 2.82 69.33%