Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jan 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8061-8065 of 8200 Rapoarte

Categorii

Altele

Teren de joaca copii 2 Problema soluţionată

17:14 Aug 08, 2011

Pe terenul de joaca pentru copii din parcul Memoria ostasilor cazuti in Afganistan din sectorul Riscani un echipament de joaca este defect.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miron Costin

Iluminare 0 Problema soluţionată

18:37 Aug 06, 2011

Sa ars becul de iluminat la stilp. II bezna totala deoarece numai 3 stilpuri ilumineaza in perimetrul str. Imasului de la str. Bacioii Noi.... Mai Mult » « Less Information

Chisianu, str. Imasului

Categorii

Drumuri

Semafor nefunctional 1 Problema soluţionată

13:54 Aug 05, 2011

Culoarea verde a semaforului pt pietoni la intersectia strazilor Mihai Eminescu si Stefan cel Mare nu arde. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mihai Eminescu x bd. Stefan cel Mare

Inacceptabil 0 Problema soluţionată

13:12 Aug 05, 2011

In sectorul Buiucani pe strada Zavoiului are loc un adevarat cosmar.Copiilor li s-a luat o parte din terenul de joaca si acum pe acel teritoriu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Zavoiului

Categorii

Drumuri

Trotuar pentru pietoni 1 Problema soluţionată

18:26 Aug 04, 2011

Pe strada Ialoveni, in regiunea Motocros, lipsesc trotuare normale pentru pietoni. Iarna si pe noroi oamenii sunt nevoiti sa mearga direct pe... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ialoveni

8061-8065 of 8200 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8200 2.82 69.33%