Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jan 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
8056-8060 of 8200 Rapoarte

Categorii

Altele

Atetntie,Scoala!!! Fara semafor. 1 Problema soluţionată

12:26 Aug 15, 2011

str. Serghei Lazo in intersectie cu str A. Corobceanu nu este semafor dar acolo este o scoala si copiilor le e greu sa traverseze chiar si... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. A. Corobceanu x str. Serghei Lazo

lipsa iluminarii 0 Problema soluţionată

09:55 Aug 15, 2011

în strada Varşovia lipseşte iluminarea străzii pe timp de noapte de 5 zile, iar în curtea blocurilor din str. Varşovia 1,3,5,7,9,9/1 liopseşte... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Varsovia

Categorii

Altele

fenosa îşi lase gropi 0 Problema soluţionată

17:23 Aug 09, 2011

în ograda casei nr. 19/1 de pe bd. Cuza Vodă, mun. Chişinău, după lucrări de reparaţie a cablului electric, a fost lăsată neastupată o groapă... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, str. Cuza Voda

bloc de locuit fara iluminare 0 Problema soluţionată

10:52 Aug 09, 2011

bl. de locuit din bd.Moscova 13/5. Cum se la sa intunericul e noapte bezna. 4 becuri de iluminat, dar nici unul nu functioneaza. Ne-am adresat... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Moscova 13/5

Mirosuri urite 0 Problema soluţionată

18:15 Aug 08, 2011

In fata blocului de pe str. Ialoveni 103, chiar sub ferestre, este situat un WC de tara. Vara este imposibil sa stai afara, sau sa lasi copiii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ialoveni 103

8056-8060 of 8200 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8200 2.82 69.33%