Showing Reports From Feb 01, 2011 through Aug 19, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7991-7995 of 8106 Rapoarte

Куча стекловаты. 1 Problema soluţionată

18:16 Jul 27, 2011

По улице куза вода 41/2, с торца дома,термоком ботаника оставил после ремонта большую кучу стекловаты. Рядом играют дети. Есть жалобы на кашель,чешутся... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bl. Cuza-Voda 41/2

Нарушение 0 Problema soluţionată

16:38 Jul 27, 2011

Я проживаю по адресу пер. Галбена 8 мун. Кишинэу. По соседству ведётся кап.ремонт детского сада. Здание дет. сада находится всего в паре метров... Mai Mult » « Less Information

Молдова,Кишинёв,пер.Галбена 8

Canalizare periculoasa 0 Problema soluţionată

15:28 Jul 27, 2011

Pe strada Kiev din chisinau, pe trotuar din partea dreapta (la deal) este o canalizatie care este acoperita cu un capac stricat , adica cind... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Kiev

Iluminare 0 Problema soluţionată

14:46 Jul 27, 2011

Iluminare pe strada doina 150 lipseste total!!! Un cartier mic uitat de toti!!! Plus un loc de joaca pentru copii modern amenajat lipseste,... Mai Mult » « Less Information

Strada Doina 150

Categorii

Drumuri

O groapa - moartea masinilor! 2 Problema soluţionată

14:27 Jul 27, 2011

Pe strada Iazului, vis-a-vis de brutaria Safran se casca o gaura de ani de zile, merg aproape zilnic pe aici. Oare cine o sa imi achite reparatia?... Mai Mult » « Less Information

Chişinău, Ceucari. str.Iazului, vis-a-vis de brutaria Safran.

7991-7995 of 8106 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8106 2.94 69.55%