Showing Reports From Feb 01, 2011 through Aug 19, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7986-7990 of 8106 Rapoarte

Gunoiul se afla in alta ograda 1 Problema soluţionată

13:15 Jul 28, 2011

Loiusc pe adresa str. Paris 40. In ograda noastra sunt mai multe case: Paris 40, Paris 38/1, 38/2, 38/3, si Gh. Tofan 43. Toti noi suntem nevoiti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Paris 40

lipseşte zebra 1 Problema soluţionată

13:06 Jul 28, 2011

La intersecţia străzilor Alexandru cel Bun şi Sfatul Ţării nu este zebră, cu câţiva ani în urmă ea a fost scoasă, deşi nu a fost instalat semafor.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alexandru cel Bun x str. Sfatul Ţării

Categorii

Altele

Ciocana - constructii in zone publice verzi 2 În aşteptare

10:39 Jul 28, 2011

Ciocana - constructii in zone publice verzi - 3 case pe pamint si un teren privat oferit contra-plata pentru joaca copiilor - chiar in padurea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mihail Sadoveanu

Deseuri cu miros insuportabil 1 Problema soluţionată

21:00 Jul 27, 2011

Pe stradela dintre str. Academei si str. Lech Kaczynski (in regiunea indicatorului de pe harta) de vreo 3 zile deja sunt imprastiate niste desuri... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Academiei

Categorii

Drumuri

Parcare ilegala si periculoasa pentru trecători 3 Problema soluţionată

19:48 Jul 27, 2011

Scuarul din str. București 68 din Chișinău a fost transformat într-o parcare de mașini ilegală, care practic dubleaza functia strazii Bucuresti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti 68

7986-7990 of 8106 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8106 2.94 69.55%