Showing Reports From Feb 01, 2011 through Oct 16, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7966-7970 of 8138 Rapoarte

Iluminare În ogradă, în faţa blocului 0 Problema soluţionată

14:46 Sep 26, 2011

Bună ziua. În faţa scării nr. 4 a blocului cu adresa str. Mircea cel Bătrân nr. 10 nu lucrează iluminarea de câteva luni, cum se înoptează este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Mircea cel Batrin 10

Categorii

Drumuri

Drum deteriorat 0 Problema soluţionată

14:36 Sep 26, 2011

DRUMUL DIN OGRADA BLOCULUI DE PE BUL. TRAIAN 23/2 ESTE IN GROPI DE MAI MULTI ANI. INITIAL, CAND SA CONSTRUIT BLOCUL, A FOST TURNAT UN BETON... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd TRAIAN 23

Iluminarea Proasta 1 Problema soluţionată

14:35 Sep 26, 2011

Pe strada Trandafirilor in apropiere de intersectarea acesteia cu Dacia lipseste iluminarea la citiva piloni creend o zona periculoasa si nesigura. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Trandafirilor mai jos de intersectia Trandafirilor si Dacia

Categorii

Drumuri

lipseste marcajul rutier Trecere pentru Pietoni 1 Problema soluţionată

14:34 Sep 26, 2011

trecerea de pietoni a fost deschisa cu citiva in urma, dupa multe accidente in zona data cu implicarea pietonilor. Desi exista indicator in... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Testimiteanu 6

Categorii

Comerţ

Ghereta pe loc verde 1 În aşteptare

14:27 Sep 26, 2011

In fata scolii 29 de la Ciocana e amplasata o ghereta, chiar la 1 metru de la locul de joaca a copiilor mici in parc pe iarba verde, din cite... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Alecu russo 61/4

7966-7970 of 8138 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8138 2.89 69.38%