Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jul 10, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7961-7965 of 8078 Rapoarte

Deseuri cu miros insuportabil 1 Problema soluţionată

21:00 Jul 27, 2011

Pe stradela dintre str. Academei si str. Lech Kaczynski (in regiunea indicatorului de pe harta) de vreo 3 zile deja sunt imprastiate niste desuri... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Academiei

Categorii

Drumuri

Parcare ilegala si periculoasa pentru trecători 3 Problema soluţionată

19:48 Jul 27, 2011

Scuarul din str. București 68 din Chișinău a fost transformat într-o parcare de mașini ilegală, care practic dubleaza functia strazii Bucuresti... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti 68

Куча стекловаты. 1 Problema soluţionată

18:16 Jul 27, 2011

По улице куза вода 41/2, с торца дома,термоком ботаника оставил после ремонта большую кучу стекловаты. Рядом играют дети. Есть жалобы на кашель,чешутся... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bl. Cuza-Voda 41/2

Нарушение 0 Problema soluţionată

16:38 Jul 27, 2011

Я проживаю по адресу пер. Галбена 8 мун. Кишинэу. По соседству ведётся кап.ремонт детского сада. Здание дет. сада находится всего в паре метров... Mai Mult » « Less Information

Молдова,Кишинёв,пер.Галбена 8

Canalizare periculoasa 0 Problema soluţionată

15:28 Jul 27, 2011

Pe strada Kiev din chisinau, pe trotuar din partea dreapta (la deal) este o canalizatie care este acoperita cu un capac stricat , adica cind... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Kiev

7961-7965 of 8078 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8078 2.96 69.37%