Showing Reports From Feb 01, 2011 through Dec 14, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7906-7910 of 8190 Rapoarte

Incalcare sistematica a regulilor de circulatie 0 Problema soluţionată

11:05 Sep 27, 2011

Strada Anton Crihan se circula in sens unic dinspre Vasile Alecsandri, dar de vreo 15 ani pe ea se circula in dublu sens, soferii ignorand totalmente... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. V. Alecsandri A. Crihan

Petitie 0 Problema soluţionată

10:29 Sep 27, 2011

In urma reparatie cladirei de pe sos. Muncesti 162A in spatele blocului au lasat deseuri care genereaza incomiditati de diferita natura.Nu sunt... Mai Mult » « Less Information

CHISINAU,MUNCESTI 162 A

Iluminare 0 Problema soluţionată

10:20 Sep 27, 2011

În ograda de pe str.Magda Isanos 15 din mun.Chisinau, felinarele de iluminare stradala nu functioneaza.Se întunecă mai devreme şi noapte este... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Magda Isanos 15

Categorii

Drumuri

Drum avariat 0 Problema soluţionată

09:53 Sep 27, 2011

Drum avariat in fata blocului de locuit pe strada V.Belinskhi 59 intrarea de pe str. Ioana Radu chiar la intrare in curte groapa de latimea... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Berlinschi 59 colt Ioana Radu

parcari periculoase 0 Problema soluţionată

09:53 Sep 27, 2011

parcarea automobilolor din intersectia str. Izmail colt cu str. Alexei Mateevici la piata de pasari mereu a fost o problerma in orele de virf... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Izmail colt cu str. Alexei Mateevici

7906-7910 of 8190 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8190 2.85 69.21%