Showing Reports From Feb 01, 2011 through Jun 10, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7901-7905 of 8069 Rapoarte

Categorii

Comerţ

Ghereta pe loc verde 1 În aşteptare

14:27 Sep 26, 2011

In fata scolii 29 de la Ciocana e amplasata o ghereta, chiar la 1 metru de la locul de joaca a copiilor mici in parc pe iarba verde, din cite... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Alecu russo 61/4

Categorii

Drumuri

Zona pietonala indicata - ZEBRA 1 Problema soluţionată

14:08 Sep 26, 2011

La intersectia strazilor V. Alexandri cu Alexandru cel bun nu este nici o ZEBRA pentru a trece linistiti strada. Toti soferii accelereaza groaznic.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, V.Alexandri intersectie cu Alexandru cel bun.

Itinerarului rutei 108 1 Problema soluţionată

14:01 Sep 26, 2011

Dearece ruta 180 trece prin piata centrala, unde circulatia rutiera este foarte aglomerata,rutierele de pe ruta 180 stau mereu in ambuteiaje... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Mitropolit Varlaam cuprinsa intre str.Izmail si str. Armeneasca

deseuri 2 Problema soluţionată

13:50 Sep 26, 2011

foarte multe camioane aduc aici deseuri de la constructii si le arunca in parc drumul catre acest loc duce chiar prin fata politiei cu destinatie... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mesager

Copaci uscati 2 Problema soluţionată

13:32 Sep 26, 2011

Buna sunt locatar in mun. Chisinau str. drumul Crucii 95. In curtea blocurilor sunt copaci uscati, rugam sai taie ca in orce moment poate sa... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Drumul Crucii 95

7901-7905 of 8069 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8069 2.99 69.36%