Showing Reports From Feb 01, 2011 through Feb 21, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7856-7860 of 8005 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Reparati va rog semaforul 0 Problema soluţionată

09:32 Aug 22, 2011

La intersectia strazilor I.Creanga si V.Belinskii,la traversarea strazii I.Creanga (in directia bd. Stefan cel Mare) partial nu functioneaza... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. I.Creanga si V.Belinskii

Lipsa iluminare pe str. N. Dimo 0 Problema soluţionată

12:48 Aug 21, 2011

Lipseste iluminarea podetului intre casele 1/3 si 5/3 pe str. N.Dimo. Pericol pentru pietoni. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. N. Dimo 1/3 - 5/3

Iluminare 0 Problema soluţionată

14:07 Aug 20, 2011

În ultima săptămână(20/08/2011) drumulețul dela SRL Iu. Spivacenco până la Vieru nu este iluminat Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milescu Spataru 11

Lipsa drum si iluminare 0 Problema soluţionată

16:25 Aug 15, 2011

pe strazile orhideelor si crizanemelor sector centru municipiul chisinau nu exista nici drum, nici iluminare stradala. adica daca ai un servici... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. ialoveni colt crizantemelor

Categorii

Altele

Absenta WC-lui public! 1 Problema soluţionată

15:11 Aug 15, 2011

In parcul central lispeste viceul public! Daca anterior era intr-o cladire neingrijita - acum el lipseste complet! Mai Mult » « Less Information

Parcul Central. Chisinau

7856-7860 of 8005 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8005 3.1 69.33%