Showing Reports From Feb 01, 2011 through Nov 21, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7851-7855 of 7921 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Trotuar deteriorat 1 Problema soluţionată

23:48 Jul 19, 2011

De ceva timp in acesta intersectie drumul se strica, pe sezon din ce in ce mai mult. Mai Mult » « Less Information

Chisinau,str. Sarmizegetusa intersectie cu Burebista

Mizerie și haos între b.Negruzzi 4 și 6. 0 Problema soluţionată

15:13 Jul 18, 2011

Nu avem trotuar. Autocarele traversează în viteză mare curtea. Pericol de deplasare în curtea interioară, mai ales pentru copii. Cauze - construcții... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd. Negruzzi 6

Categorii

Drumuri

Gropi langa piata angro de pe Albisoara 0 Problema soluţionată

00:11 Jul 18, 2011

Exact la iesirea din piata angro care se afla pe strada albisoara, gropi in asfalt. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Str. Albisoara, Piata Angro

Gunoi 0 Problema soluţionată

00:09 Jul 18, 2011

urna de la coltul sediului Moldtelecom este arhiplina. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Tighina linga Moldtelecom

Categorii

Drumuri

Gropi in asfalt 0 Problema soluţionată

23:54 Jul 17, 2011

In curtea casei niste gropi de nu ai ideie cum sa le ocolesti, iar pe ploaie nu ai ideie pe ce parte este mai convenabil de inotat. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Albisoara 25

7851-7855 of 7921 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
7921 3.18 68.62%