Showing Reports From Feb 01, 2011 through May 15, 2018 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7811-7815 of 8065 Rapoarte

Categorii

Drumuri

Semne rutiore ascunse de copaci. 0 Problema soluţionată

22:20 Sep 26, 2011

Probabil sunt zeci de cazuri cind semnele sunt ascunse de vriun obstacol in fata si soferilor le este greu sa se orienteze iata un caz de pe... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Alexandru cel bun intersectie sf. Gheorghe

Неисправна лампа 0 Problema soluţionată

22:18 Sep 26, 2011

Перед пятым подъездом (где парковка машин) бул Дачия 16/2 лампа на фонаре освещения постоянно гаснет а потом загорается снова. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, bd.Dacia 16/2

Categorii

Drumuri

Drum foarte rau!!! 1 Problema soluţionată

21:58 Sep 26, 2011

Ca sa ajungi in cartierul de pe strada Mircea cel Batrin 31 cu automobilul iti trebuiesc nervi de otel, foarte rau. Este o problema deja de... Mai Mult » « Less Information

Chisinau,Mircea cel Batrin 31

Lipseste iluminarea 0 Problema soluţionată

21:51 Sep 26, 2011

în curtea respectivă sunt situate aproximativ 200 apartamente, însă de la darea în exploaatare a blocurilor locative cu mare pafos în 2005,... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Milescu Spatarul 11/3-11/11

Deseuri Posta Veche, str,. Iazului 1 Problema soluţionată

21:47 Sep 26, 2011

Fostul iaz a fost transformat intr-o zona de stocare a deseurilor si gunoiului. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, Iazul de la Posta Veche

7811-7815 of 8065 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
8065 3.02 69.2%