Showing Reports From Feb 01, 2011 through Dec 13, 2017 Change Date Range

Or choose your own date range:

De la: La: Go
7806-7810 of 7946 Rapoarte

Mirosuri urite 0 Problema soluţionată

18:15 Aug 08, 2011

In fata blocului de pe str. Ialoveni 103, chiar sub ferestre, este situat un WC de tara. Vara este imposibil sa stai afara, sau sa lasi copiii... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Ialoveni 103

Categorii

Altele

Teren de joaca copii 2 Problema soluţionată

17:14 Aug 08, 2011

Pe terenul de joaca pentru copii din parcul Memoria ostasilor cazuti in Afganistan din sectorul Riscani un echipament de joaca este defect.... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Miron Costin

Iluminare 0 Problema soluţionată

18:37 Aug 06, 2011

Sa ars becul de iluminat la stilp. II bezna totala deoarece numai 3 stilpuri ilumineaza in perimetrul str. Imasului de la str. Bacioii Noi.... Mai Mult » « Less Information

Chisianu, str. Imasului

Categorii

Drumuri

Semafor nefunctional 1 Problema soluţionată

13:54 Aug 05, 2011

Culoarea verde a semaforului pt pietoni la intersectia strazilor Mihai Eminescu si Stefan cel Mare nu arde. Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str. Mihai Eminescu x bd. Stefan cel Mare

Inacceptabil 0 Problema soluţionată

13:12 Aug 05, 2011

In sectorul Buiucani pe strada Zavoiului are loc un adevarat cosmar.Copiilor li s-a luat o parte din terenul de joaca si acum pe acel teritoriu... Mai Mult » « Less Information

Chisinau, str.Zavoiului

7806-7810 of 7946 Rapoarte
Total Rapoarte Media Rapoarte/Zi % Solutionat
7946 3.17 68.99%