Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
10041-10060 of 10062 Reports

Categories

Drumuri

Accentuarea trecerii de pietoni 0 Solved

17:57 Feb 05, 2011

Este nevoi de accentuare zebrei sau crearea unor metode pe care le-ar respecta soferii de auto. Pentru ca e dificil sa traversezi strada ...... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Tudor valdimirescu intersectie cu str. Aerodromului

Categories

Drumuri

In oraselu AEROPORT e necesar SEMAFOR 2 Solved

22:50 Feb 04, 2011

In oraselu inainte de Aeroportul International avem nevoie de un semafor cu buton la trecerea de pietoni. Pietonul nu are nici o prioritate... More Information » « Less Information

Chisinau, Oraselul Aeroport

Categories

Drumuri

Semafor si trecere de pietoni 0 Solved

13:46 Feb 04, 2011

Deseori in aceasta intersectie se formeaza cozi de masini si ambuteiaje, ceea ce face si mai dificil circulatia pe aceasta portiune. Nu exista... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. A. Russo intersectie cu M. Sadoveau

Capac canalizare dislocat 0 Solved

11:05 Feb 04, 2011

Capac de canalizare (dreptunghiular) dislocat, un colt atarna chiar in sus, risc de spargere a rotilor. Capacul este amplasat pe partea dreapta... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Bogdan Voievod

Categories

Deşeuri

Deseuri 0 Solved

10:49 Feb 04, 2011

Morman de gunoi, chiar intre ARFC, parcarea de langa biserica armeana si sediul Migdal-P. More Information » « Less Information

Str. Fantalului

Categories

Drumuri

Gropi , Denivelări . 0 Solved

06:37 Feb 04, 2011

Cam toate elementele care îţi pot face viaţa amară ţie şi maşinii tale . Şoseaua Hînceşti More Information » « Less Information

Chisinau, Şoseaua Hînceşti

lipsa luminii pe Titulescu 1/2 0 Solved

15:51 Feb 03, 2011

Felinarul lucreaza doar selectiv, cind are el chef. Nemaivorbind despre faptul ca in blocuri nu exista iluminatie. More Information » « Less Information

N.Titulescu 1/2

Categories

Drumuri

semafor in centru 1 Solved

09:57 Feb 03, 2011

La intersectia str M.Kogalniceanu cu N Iorga aproape zilnic au loc accidente, anul trecut o doamna care lucra la o organizatie din apropiere... More Information » « Less Information

Chisinau, str. M Kogalniceanu x str. N Iorga

Categories

Comerţ

Prea multe chioscuri! 0 Solved

09:31 Feb 03, 2011

Ma deranjeaza nenumaratele chioscuri mici si urate. Chisinaul este un oras european, da'ti sa'l facem curat si frumos! Vreau sa se stearga de... More Information » « Less Information

Chisinau

Categories

Drumuri

Trebuie un semafor la Gara de Nord !!! 2 Solved

22:50 Feb 02, 2011

Când te duci la Gara de Nord cu microbuzul 169 trebuie sa te rogi mult la D-zeu ca atunci când ajungi acolo sa ai norocul de a nu fi lovit de... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Izmail, Tutun CTC - Gara de Nord

Urna de gunoi vandalizata 0 Solved

22:21 Feb 02, 2011

Nu stiu ce cetatean responsabil a facut un asemenea gest, dar trebuie reparata aceasta nesimtire. More Information » « Less Information

Chisinau, bd. Stefan cel Mare x Petru Movila

Categories

Drumuri

Drum Avariat 2 Solved

11:39 Feb 02, 2011

Groapa deosebit de periculoasa, in directia de mers spre sos. Muncesti. More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Bacioii Noi

Lipsa iluminare 0 Solved

23:26 Feb 01, 2011

De cel putin 5 ani aceasta intersectie nu are iluminare. Oare un bec de 20 lei, este o problema atita de greu de solutionat?? More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Coroban

Categories

Deşeuri

Gunoiste neautorizata 0 Solved

22:41 Feb 01, 2011

De mai bine de 3 ani, pe acest loc, la marginea padurii s-au descarcat gramezi imense de gunoaie provenite din constructii. Cu timpul, pt majoritatea... More Information » « Less Information

Chisinau, str. L. Deleanu

Categories

Deşeuri

Crengi, pietre, gunoi nestrins din toamna 0 Solved

22:21 Feb 01, 2011

Acest morman de gunoi il gasim pe strada Bucuresti, intre blogul nr.2 al UTM si Guvernul Republicii Moldova. Ma intreb, oare cit va mai sta... More Information » « Less Information

Chisinau, str. 31 august, Intre UTM si Guvernul Republicii Moldova

Categories

Clădiri

Cladire cu risc de prabusire 1 Solved

22:12 Feb 01, 2011

Am trecut azi pe linga aceasta cladiri care risca sa se prabuseasca in orice clipa. Daca nu sa se prabuseasca, cel putin de sus sa se desprinda... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti

Henry Coanda 0 Solved

16:29 Feb 01, 2011

Henry Coanda e o strada prost iluminata si cu ciini vagabonzi in numar foarte mare. More Information » « Less Information

Chisinau, str. Henry Coanda

Zavoiului 0 Solved

16:23 Feb 01, 2011

e nevoie de lumini pe strazi pentru ca e periculos noaptea sa mergi prin intuneric! + la asta este o contructie pe strada care provoaca murdarii... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Zavoiului

Categories

Drumuri

Gauri EXTRA adinci 0 Solved

11:39 Feb 01, 2011

Podul de aici este un dezastru pentru orice sofer. More Information » « Less Information

Chisinau,Podul de pe str. Mihai Viteazu

10041-10060 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.26 57.12%