Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
121-140 of 10062 Reports

Categories

Drumuri

Stradă uitată 0 Actual

11:23 Jan 15, 2019

Cu indignare vă informăm, că până în prezent utilajele de dezăpezire n-au ajuns pe str. Vorniceni. Ținând cont ,că situația catastrofală se... More Information » « Less Information

Chișinău, str. Vorniceni

Новый светофор на Гренобля угол Кузэ Водэ 0 Actual

10:04 Jan 15, 2019

Новый светофор на Гренобля угол Кузэ Водэ, прямо таки нет слов.. С Кузэ Водэ на верх на лево обычно идет 4-5-6 машин, на право чуть больше 10... More Information » « Less Information

Гренобля угол Куза Водэ

Copaci ce necesita a fi taiati 0 Actual

22:22 Jan 14, 2019

Sectorul Buiucani, str. C. Iesilor 51/1 doi copaci batrini care cresc in nemijlocita apropiere de bloc (1-1,5m de la bloc) risca sa cada peste... More Information » « Less Information

Chisinau, Sculeanca, str. C. Iesilor 51/1

Copaci ce necesita a fi curatati de crengile uscate 0 Actual

22:17 Jan 14, 2019

Sectorul Buiucani, str. Sucevita 18/1 doi copaci batrini de salcim necesita a fi curatati de crengile uscate care sub greutatea zapezii se rup... More Information » « Less Information

Chisnau, str. Sucevita 18/1

Iluminare- str. Botanica Veche 10 0 Pending

22:14 Jan 14, 2019

Buna ziua, Solicit respectuos schimbarea becurilor la pilonii din spate la bloc (vis-a-vis de adresa str. Ion Jumati 18 si 16). A fost solicitat... More Information » « Less Information

Str. Botanica Veche 10

Copac ce necesita a fi taiat din cauza prabusirii peste pilon 0 Actual

22:08 Jan 14, 2019

Sectorul Buiucani, str. Nicolaie Balcescu 11 in fat a magazinului alimentar un copact uscat,sub greuataea zapezii s-a pravalit peste un pilon... More Information » « Less Information

Chisinau, Buiucani, N. Balcescu 11

Categories

Drumuri

dezapezirea strazilor aditionale si din curtile caselor or.CODRU 0 Actual

11:16 Jan 14, 2019

strazile inzapezite din or.Codru, din curtule caselor str.Costiujeni 12/5, 12/8, 12/4,12/6 imposibile de mers la magazin More Information » « Less Information

Chisinau, Codru, str.Costiujeni 12/8

Ruta de troleibuz nr.25 0 Actual

01:42 Jan 14, 2019

Insuficienta mijloacelor de transport pe linie! Va rog sa rezolvati problema. Intervalul este de 30-40 min! in loc de 5-7 anuntati de grafic.... More Information » « Less Information

chisinau, str. Iazului

Ruta de troleibuz 23 0 Actual

01:34 Jan 14, 2019

Buna ziua, Dimineata la ora 8, sa astepti mai mult de 20 min. troleibuzul la statie la Zadnipru oare e normal? Se poate de rezolvat cumva?... More Information » « Less Information

bd. Mircea cel Batran

Categories

Drumuri

Totuare inzapezite str M Dragan 28 pina 38 0 Actual

13:09 Jan 12, 2019

Rog trimiteti tractorasul p/ u trotuare sa curete,noi tot suntem locuitori ai capitalei,ieri l-am zarit pe str M .Dragan 4/1 dar la noi nu a... More Information » « Less Information

Str.M.Dragan 28 pina la 42

Iliminatul stradal str.M.Dragan 38 -36 0 Pending

13:04 Jan 12, 2019

De ieri nu functioneaza iluminatul stradal inograda 36 - 38 M.Dragan Ciocana.Rog sa luati masuri . More Information » « Less Information

Str M.Dragan 38

Carare Mihaul Sadoveanu 4/1 0 Actual

13:44 Jan 11, 2019

Cararea catre 3 gradinite pe linga blocul M. Sadoveanu 4/1 stricata. More Information » « Less Information

chisinau, str. M. Sadoveanu 4/1

Categories

Drumuri

Deszăpezire 0 Actual

13:01 Jan 11, 2019

Bună ziua, la Schinoasa, regiunea Gării de Sud, străzile valea Rădiului, Roguleni și cele din apropiere se circulă foarte greu din cauză faptului... More Information » « Less Information

Chișinău, str. Roguleni.

Iluminat 0 Pending

13:04 Jan 10, 2019

Buna ziua ! Pe str.Ginta Latina 1 nu arde iluminatul stradal accesul spre blocul locativ nr-1 nu este iluminat ,linga Postul de Transformare... More Information » « Less Information

Ginta Latina 1

Lipsește iluminarea 0 Pending

22:35 Jan 08, 2019

Bună seara. Vă rog să remediați situația prin restabilirea iluminatului din curtea blocului amplasat pe strada Zelinski 26/1 din municipiul... More Information » « Less Information

Zelinski 26/1

Lipseste capac de la gura de canalizare 0 Actual

13:32 Jan 08, 2019

Buna ziua si Craciun Fericit! In curtea blocului locativ situat la adresa str. Voluntarilor 12/2, sec. Ciocana de apropare 2 ani lipseste capac... More Information » « Less Information

Voluntarilor 12/2

Iluminare 0 Pending

13:54 Jan 03, 2019

Nu avem luminá mai mult de doi ani, pe stradela 2 Miciurin, Durleśti. Vá rugám sá ne ajutati. More Information » « Less Information

Durleśti, str-la 2 Miciurin,31

Ruta 188 0 Actual

10:57 Jan 03, 2019

Buna ziua problema care mam confruntat astăzi și cred ca mai mulți sau întâmpinat cu așa problema ruta 18 mereu nu vor sa meargă pe traseul... More Information » « Less Information

Chisinau Str.banilescu Bodoni 57

Ruta 188 0 Actual

10:57 Jan 03, 2019

Buna ziua problema care mam confruntat astăzi și cred ca mai mulți sau întâmpinat cu așa problema ruta 18 mereu nu vor sa meargă pe traseul... More Information » « Less Information

Chisinau Str.banilescu Bodoni 57

Categories

Comerţ

Alba Iulia 0 Sugestion

00:18 Jan 03, 2019

Pe Alba Iulia , la fiecare 50 m gasesti cite o spalatorie auto si vulcanizare. Oare asa trebuie sa arate strada principala din sectorul Buiucani?... More Information » « Less Information

toata strada Alba Iulia

121-140 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.2 57.12%