Showing Reports From Feb 01, 2011 through Feb 17, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
26-30 of 8231 Reports

Nu funcționează iluminarea trecerii de pietoni 0 Pending

01:09 Jan 17, 2019

Bună ziua, de mai mult de 4 luni nu funcționează iluminarea trecerii de pietoni pe strada Voluntarilor 12. Rugăm să rezolvați problema cît mai... More Information » « Less Information

Voluntarilor 12

Iluminarea 0 Pending

11:26 Jan 16, 2019

Bună ziua. Exista o problemă cu iluminarea curților de pe strada Ialoveni 102 și 102/1. Am telefonat de nenumărate ori la Lumteh (dispecerat)... More Information » « Less Information

Chișinău. str. Ialoveni 102

Iluminarea 0 Pending

11:11 Jan 16, 2019

Pe strada Ialoveni 102 și 102/1 în curțile acestor blocuri nu funcționează iluminarea din data de 20.12.2018. Am apelat de nenumărate ori la... More Information » « Less Information

strada Ialoveni 102

Iluminare str. Maria Cebotari s. Dumbrava 0 Solved

13:50 Jan 15, 2019

Mai bine de o luna de zile str. Macia Cebotari din s. Dumbrava nu este iluminata. S-au schimbat becurile insa lumina asa si nu este. Rugam frumos... More Information » « Less Information

s. Dumbrava str. Maria Cebotari

Iluminare- str. Botanica Veche 10 0 Pending

22:14 Jan 14, 2019

Buna ziua, Solicit respectuos schimbarea becurilor la pilonii din spate la bloc (vis-a-vis de adresa str. Ion Jumati 18 si 16). A fost solicitat... More Information » « Less Information

Str. Botanica Veche 10

26-30 of 8231 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
8231 2.8 69.37%