Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
61-80 of 10062 Reports

Iluminare 0 Pending

13:06 Feb 08, 2019

Buna ziua. Curtea din strada Mircea cel Batrin 8 /1 majoritatea timpului este in bezna. Chiar daca se pun becuri noi, tin maximum 3 zile,dupa... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Mircea cel Batrin 8 /1

iluminare stradală 0 Solved

12:36 Feb 08, 2019

vă rog mult să îtreprindeți măsuri pentru înlăturarea intunericului de pe strada Ioan Vodă Viteazul către blocul cu nr.7,la pilonul stradal... More Information » « Less Information

Chișinău

Semafor stricat 0 Actual

01:48 Feb 08, 2019

Butonul semaforului pietonal vis-a-vis de Calea Iesilor 8 nu functioneaza. More Information » « Less Information

Calea Iesilor 8, Zorile

Iluminare 0 Pending

12:30 Feb 06, 2019

Buna ziua. Rog sa fie schimbate becurile la 2 stalpi (marcati pe harta) Se conecteaza, functioneaza cam 30 sec. si se deconecteaza, e foarte... More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Constantin Brancusi

Mizerie pe drum de la santier de constructie de pe strada Zaikin 0 Pending

10:53 Feb 06, 2019

Santierul de constructie de pe str. Ivan Zaikin 76/3 produce mizerie pe drumul adiacent. Camioanele ce intra si ies de pe acest santier au umplut... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Ivan Zaikin 76/3

Categories

Drumuri

Drum distrus 0 Actual

13:45 Feb 05, 2019

Рядом с домом 7/2 по улице А.Руссо идет стойка нового жилого дома. Тяжелая техника на подъезде к стройке разрушила дорогу, которая ведет к дому... More Information » « Less Information

Alecu Russo 7/2

Rog schimbarea becului la iluminare stradala 0 Actual

13:13 Feb 05, 2019

Rog schimbarea becului la plafonul de iluminare stradală de pe str. Drumul Viilor, 41 scara nr. 1. mun. Chișinău. (în fața scării nr. 1). Aproximativ... More Information » « Less Information

str. Drumul Viilor, 41 scara nr. 1

Lipsa de iluminare 0 Pending

13:36 Feb 04, 2019

mun. Chisinau Str.Ion Neculce 1/1. In curtea blocului s-au defectat cativa piloni electrici. Seara curtea e in bezna. Locatarii, majoritatea... More Information » « Less Information

mun. Chisinau Str.Ion Neculce 1/1

iluminare defecta 0 Pending

13:04 Feb 03, 2019

trecerea dintre case nu se ilumineaza dupa ce becul sa defectat de mai mult de o luna. Va rugam sa reparati defectul existent. More Information » « Less Information

Str. Independenței 16 și Traian 16

Обращение 0 Actual

01:45 Feb 02, 2019

Добрый день. Искренне надеемся на содействие примарии, так как на протяжении многих лет так и не удалось получить вразумительный ответ от ЖЭКа,... More Information » « Less Information

Кишинев

Constructie ilegala 0 Sugestion

13:56 Feb 01, 2019

Constructia unui nou bloc la distanta de 9 m de la geamurile locatarilor cladirii cu 5 etaje,lezarea drepturilor locatarilor si crearea de pericol... More Information » « Less Information

str. Kiev 16/1

Samafor 0 Actual

13:53 Feb 01, 2019

Buna seara...tin sa va informez ca butonul semaforului cu comanda de la statia Campusul academic, str. Miorita-nu functioneaza....trecerea este... More Information » « Less Information

Chisinau,str. Miorita sectorul centru, statia Campusul Academic

DETERIOREAZA DRMUL REPARAT 0 Actual

11:11 Feb 01, 2019

Buna ziua! Rog sa intreprindeti carevA masuri de a salva drumul bun, decurind reparat, portiunea de pe Calea Ghidighiciului, de unde de pe... More Information » « Less Information

Calea Ghidighiciului (de la Tronex-Com - pina la Statia auto), iesirea din Cariera

DETERIOREAZA DRMUL REPARAT 0 Actual

11:11 Feb 01, 2019

Buna ziua! Rog sa intreprindeti carevA masuri de a salva drumul bun, decurind reparat, portiunea de pe Calea Ghidighiciului, de unde de pe... More Information » « Less Information

Calea Ghidighiciului (de la Tronex-Com - pina la Statia auto), iesirea din Cariera

Iluminare stradala 0 Sugestion

01:26 Feb 01, 2019

Buna ziua,as dori sa va informez ca de ceva timp nu ilumineaza pilonul de pe str.Sucevita 31 sc.4 acuma se inopteaza devreme si e foarte intuneric,daca... More Information » « Less Information

Chisinau str.Sucevita 31 sc.4

Categories

Clădiri

curge acoperis 0 Actual

13:48 Jan 31, 2019

bd.Stefan cel Mare 6 scara 2. Din 2005 acoperisul a fost reparat din cont propriu de locatari de 3 ori. Prima data au fost achitate materialele,... More Information » « Less Information

Stefan cel Mare 6 scara 2

Transportul public 0 Sugestion

13:25 Jan 31, 2019

Dimineața pe Bulevardul Decebal, din Chișinău, transportul public curculă foarte rar, in deosebi ruta de troleibuz nr. 17. More Information » « Less Information

Bd. Decebal

Categories

Drumuri

Groapa periculoasa pe 31 august 0 Actual

13:24 Jan 31, 2019

Pe strada 31 august, in fata centrului de sanatate nr.1 s_a format o groapa foarte periculoasa,masinile se rup la propriu cind treci pe acolo,... More Information » « Less Information

Chisinau str.31 august

61-80 of 10062 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10062 3.2 57.12%