Showing Reports From Feb 01, 2011 through Apr 10, 2019 Change Date Range

Or choose your own date range:

From: To: Go
10061-10071 of 10071 Reports

Categories

Drumuri

Drum Avariat 2 Solved

11:39 Feb 02, 2011

Groapa deosebit de periculoasa, in directia de mers spre sos. Muncesti. More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Bacioii Noi

Lipsa iluminare 0 Solved

23:26 Feb 01, 2011

De cel putin 5 ani aceasta intersectie nu are iluminare. Oare un bec de 20 lei, este o problema atita de greu de solutionat?? More Information » « Less Information

Chisinau, Str. Vasile Coroban

Categories

Deşeuri

Gunoiste neautorizata 0 Solved

22:41 Feb 01, 2011

De mai bine de 3 ani, pe acest loc, la marginea padurii s-au descarcat gramezi imense de gunoaie provenite din constructii. Cu timpul, pt majoritatea... More Information » « Less Information

Chisinau, str. L. Deleanu

Categories

Deşeuri

Crengi, pietre, gunoi nestrins din toamna 0 Solved

22:21 Feb 01, 2011

Acest morman de gunoi il gasim pe strada Bucuresti, intre blogul nr.2 al UTM si Guvernul Republicii Moldova. Ma intreb, oare cit va mai sta... More Information » « Less Information

Chisinau, str. 31 august, Intre UTM si Guvernul Republicii Moldova

Categories

Clădiri

Cladire cu risc de prabusire 1 Solved

22:12 Feb 01, 2011

Am trecut azi pe linga aceasta cladiri care risca sa se prabuseasca in orice clipa. Daca nu sa se prabuseasca, cel putin de sus sa se desprinda... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Bucuresti

Henry Coanda 0 Solved

16:29 Feb 01, 2011

Henry Coanda e o strada prost iluminata si cu ciini vagabonzi in numar foarte mare. More Information » « Less Information

Chisinau, str. Henry Coanda

Zavoiului 0 Solved

16:23 Feb 01, 2011

e nevoie de lumini pe strazi pentru ca e periculos noaptea sa mergi prin intuneric! + la asta este o contructie pe strada care provoaca murdarii... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Zavoiului

Categories

Drumuri

Gauri EXTRA adinci 0 Solved

11:39 Feb 01, 2011

Podul de aici este un dezastru pentru orice sofer. More Information » « Less Information

Chisinau,Podul de pe str. Mihai Viteazu

Categories

Drumuri

Gheata 0 Solved

07:15 Feb 01, 2011

Pe bulevardul Dacia de la intersectia cu strada Teilor pana la intersectia cu bd. Traian drumul destinat pentru circulatia pietonilor este complet... More Information » « Less Information

Chisinau,bd. Dacia

Categories

Drumuri

Lipsa Semnalizătii Trecerii pt Pietoni 0 Solved

06:56 Feb 01, 2011

În acel loc ar fi binevenit orice mijloc de semnalizare ... More Information » « Less Information

Chisinau, str. Nicolae Testimiteanu 6

10061-10071 of 10071 Reports
Total Reports Avg Reports Per Day % Verified
10071 3.35 57.06%