Problema soluţionată

problema

01:44 Nov 20 2015 Dacia colt H.Botev colt Zelinschi si Trandafirilor Sectorul : Botanica

Descriere
zona intersectiei nu este iluminata , in trafic apare discomfort cind vin masini la intimpinare si orbesc, rugam solutionare acestei situatii pentru evitarea accidentelor
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Feb 17 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 12.02.16.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Cerc

22:22 Feb 18, 2015

Chişinău, Str. Dacia , Str. Hr.Botev , Str. Zelinschi, 0.01 Kms

Drum deteriorat

13:52 Apr 24, 2014

Chisinau, str. Zelinski intersectie cu str. Trandafirilor, 0.01 Kms

Gunoi

13:25 Jul 18, 2014

Chisinau, bd. Dacia 2 intersectie cu strada Hristo Botev, 0.02 Kms

Constructie problema

13:54 Jun 21, 2014

Chisinau, bd. Dacia 1, 0.02 Kms

Semafor defectat

12:47 Sep 02, 2011

cind cotesti la dreapta de pe Trandafirilor spre Dacia, 0.02 Kms