Problema soluţionată

becuri

10:31 May 28 2015 Dacia la McDonald`s Sectorul : Botanica

Descriere
au fost disucite toate becurile din subterana ! luati atitudine !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Reparatia caii de acces spre curte

13:05 Dec 14, 2012

Chisinau, bd. Dacia, 49/2 vizavi de Centrul Mamei si Copilului, 0 Kms

Subterana

13:32 May 10, 2015

chisinau, bd. Dacia, 0 Kms

Subterana fara lumina

13:08 Jan 11, 2015

Chisinau, bd. Dacia 24, Subterana McDonald`s, 0.01 Kms

Lipseste iluminatul in subterana

01:47 Mar 14, 2016

bd.Dacia colt Traian, 0.01 Kms

Creanga rupta

10:07 Jan 24, 2014

Chisinau, bd.Dacia intersectie cu bd. Decebal, 0.01 Kms