Problema soluţionată

Semafor

13:21 May 4 2015 chișinău, bd. Traian 15 Sectorul : Botanica

Descriere
Semafor sucit pe o parte (la intersectie)
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Molcocean Foma

Funcţie: Director S.R.L. "Semafor-Service"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
semafor-service (May 18 2015)
S-a îndreptat şi s-a fixat semaforul. Obiectul funcţionează în regimul stabilit.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Semafor sucit

22:36 Jun 01, 2015

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Drum deteriorat

10:10 Mar 19, 2014

Chisinau, bd.Traian, 0 Kms

Semafor

13:35 Jul 27, 2015

hisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Lipsa iluminarii

00:00 Mar 11, 2014

Chisinau, str. Independentei intersectie cu bd. a Traian, 0 Kms

Solicitare Repetata

13:41 Jul 08, 2015

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms