Problema soluţionată

Tabla desprinsă

13:21 Apr 14 2015 Chisinau, bd. Dacia 37 Sectorul : Botanica

Descriere
Elementul decorativ instalat pe acoperisul casei nr.37 , de citeva zile stă avariat și vîntul puternic bate o bucată de tablă care stă rău prinsă ! Persistă riscul ca aceasta să fie zmulsă și cineva de jos să aibă de pătimit ! Este nevoie cît mai urgent de intervenit pentru înlăturarea tablei cu pricină care pune în pericol viata oamenilor !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
ÎMGFL-6 (Apr 17 2015)
La data de 14.04.2015 de către angajaţii IMJFL-6 a fost examinat la fata locului elementul decorativ instalat pe acoprişul blocului locativ din bd.Dacia,37. La momentul examinarii sa constatat ca tabla elementului decorativ este instalată conform proiectului si nu prezintă nici un pericol.
Comment Rating: UP DOWN
0
dglca (May 7 2015)
Inginerul-sef al IMGFL nr.6 a verificat informatia la fata locului insa aceasta nu s-a adeverit
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Atenţie pericol

01:56 Jun 13, 2014

Chişinău, bd. Dacia 37, 0 Kms

Local galagios

01:14 Jan 16, 2016

Chisinau, bd. Dacia 37, 0.01 Kms

Atenţie Pericol

11:08 Nov 13, 2014

Chişinău, bd. Dacia 37, 0.01 Kms

Fațadă

08:50 Mar 10, 2015

Chisinau, bd. Dacia 37, 0.01 Kms

DGLCA

09:30 Apr 11, 2015

Chișinău, bd. Dacia 37, 0.01 Kms