Problema soluţionată

Trecere pietonala

12:46 Apr 12 2015 Chisinau, bd. Traian 15 Sectorul : Botanica

Descriere
Lipseste marcajul si iluminarea din intersectie! Trecerea pietonala fiind foarte riscanta mai ales pe timp de noapte !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 3
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Jun 12 2015)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 09.06.15.
Comment Rating: UP DOWN
-1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trecerea

17:25 Nov 24, 2015

Traian 15 (la semafor), 0.01 Kms

Zonă periculoasă

13:23 Mar 10, 2015

Chişinău , str. bd. Traian 15, 0.01 Kms

Solicitare Repetata

13:41 Jul 08, 2015

Chisinau, bd. Traian 15, 0.01 Kms

Semafor

13:21 May 04, 2015

chișinău, bd. Traian 15, 0.01 Kms

Nu se lucreaza

07:54 Jun 01, 2015

Chisinau, str. Traian 15, 0.01 Kms