Problema soluţionată

Nu funcţionează semaforul

13:26 Mar 5 2015 Chisinau, Str. Stefan cel Mare şi S. Lazo Sectorul : Centru

Descriere
La intersecţia strazilor Stefan cel Mare şi S. Lazo nu functionaeza semaforul de dimineaţa (05.03.2015).
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Molcocean Foma

Funcţie: Director S.R.L. "Semafor-Service"
Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
semafor-service (Mar 17 2015)
Conform informaţiei op.Laura "Gas Natural Fenosa",că pe parcursul orelor 07.00 pînă la orele 08.05, s-au efectuat lucrări de avariere la punctul de transformare cu energie electrică Nr.148.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trotuar impracticabil

11:27 Feb 24, 2014

Chisinau, bd. Stefan cel Mare si Sfint 133, 0.01 Kms

Pavaj deteriorat

22:43 Apr 12, 2013

Chisinau, Str. Stefan cel Mare 115/1 intersectie cu Serghei Lazo 36 (5 metri de la statia de troleibus), 0.03 Kms

Bloc nefinalizat

13:27 Jun 19, 2014

Chisinau, bd. Stefan cel mare 115, 0.03 Kms

Urna fara fund

01:50 Apr 16, 2013

Chisinau, Bd. Stefan cel Mare 115, 0.04 Kms

Gura de la canalizare fara capac

13:51 Nov 25, 2013

Chisinau, str. Serghei Lazo 40, 0.08 Kms