Problema soluţionată

Iluminare

22:22 Feb 22 2015 Chişinău, bd. Traian 15 Sectorul : Botanica

Descriere
Sistematic nu funcţionează iluminarea la trecere de pietoni, la semafor, rugăm implicarea pentru soluţionare.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 12
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Jun 12 2015)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 09.06.15.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare

13:25 Nov 14, 2014

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Iluminare

13:29 Oct 29, 2014

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Faceti iluminatul

13:00 Oct 02, 2014

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Iluminare

05:05 Aug 12, 2014

Chisinau, str.Traian 15, 0 Kms

lipseste iluminarea la trecerea de pietoni

13:54 Oct 01, 2018

Traian intersecție Independenței (la semafor), 0.01 Kms