Problema soluţionată

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30 2015 Dokuceav 3 Sectorul : Centru

Descriere
Va rugam sa instalati un tobogan modern in ograda blocului Dokuceav 3, pentru ca sunt toate vechi din timpul URSS, si un scrinciob din zilele noastre.

Blocurile de alaturi ati instalat cu gard, foarte frumos dar la noi in ograda nu s-a facut nimic.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
dglca (Feb 4 2015)
Va informam ca in nemijlocita apropiere de gr.175 este un teren de joaca si un teren de fitness la care au acces liber si locatarii blocului din str. V.Dokuceaev,3. Suplimentar va informam caterenul de joaca din adresa mentionata a fost instalat in anul 2005 si nu pe timpul URSS asa cum este sesizat
Comment Rating: UP DOWN
0
Mihaiela (Jun 18 2016)
Acel teren de care ziceti mereu e plin, imposibil uneori sa lesi copilul sa se joace, nu au unde sa se miste, veniti la fata locului si veti vedea. Ar trebui sa faceti mai multe de astea ca nus scumpe si e pt copii. Bine ca pt gherete si tot felul de prostii se gasesc bani si restul, rusine!!!! Copii merita tot!
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms

Lipsa iluminarii pe ambele parti a bulevardului

13:42 Feb 01, 2015

chisinau, bd. Cuza voda de la intersectie cu Independentei pina la Grenoble, 0 Kms