Problema soluţionată

Subterana fara lumina

13:08 Jan 11 2015 Chisinau, bd. Dacia 24, Subterana McDonald`s Sectorul : Botanica

Descriere
In toata subterana ard doar 2 becuri, iar in jurul subteranei nu functioneaza iluminatul de la stilp! Cum e posibil de trecut prin asa zona?!
Rugam remedierea situatiei create!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 8
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Feb 9 2015)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 06.02.15.
Comment Rating: UP DOWN
-1
Iulii Osminin (Oct 30 2015)
Nu avem iluminare aproape 2 luni de pe str.A.Doga de la casa #30 pînă la #34(6 coloane de iluminat nu arde)şi tot aşa şi pe str.D.Rîşcanu de la #2 pînă la #8.Vă rugăm verificaţi.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipseste iluminatul in subterana

01:47 Mar 14, 2016

bd.Dacia colt Traian, 0 Kms

Subterana

13:32 May 10, 2015

chisinau, bd. Dacia, 0 Kms

Reparatia caii de acces spre curte

13:05 Dec 14, 2012

Chisinau, bd. Dacia, 49/2 vizavi de Centrul Mamei si Copilului, 0 Kms

becuri

10:31 May 28, 2015

Dacia la McDonald`s, 0.01 Kms

Miros de canalizatie in subterana

11:00 Jan 08, 2014

Chisinau, bd. Dacia intersectie bd. Traian, 0.02 Kms