Problema soluţionată

Iluminare

08:08 Dec 24 2014 Chisinau, bd. Dacia, statia de la MALL Sectorul : Botanica

Descriere
Nici lumina de la stilp si nici ghirlandele de sarbatoare nu functioneaza deasupra la statia de la MALL, e anevoies de coborit in subterana pe scarile complet distruse. Rezolvati situatia cumva !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 3
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Feb 9 2015)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 06.02.15.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Лестница у входа в ГорБольницу N1

13:19 Jun 10, 2016

Chisinau, ГорБольницa N1, 0.01 Kms

Lipseste iluminatul in subterana

01:47 Mar 14, 2016

Spitalul nr.1, 0.01 Kms

Becuri în subterană

13:30 Mar 20, 2015

Chişinău, bd. Dacia, 0.01 Kms

Lipsa de becuri

13:31 May 09, 2015

MALLDOVA, 0.01 Kms

Becuri defecte

20:20 Nov 27, 2014

Chisinau, bd. Dacia, 0.01 Kms