Problema soluţionată

Iluminare

13:19 Dec 12 2014 Chisinau, str. Melestiu 24/2 Sectorul : Botanica

Descriere
Rugam restabilirea iluminarii pe drumusorul nostru ! Doar un singur felinar din vreo 8 functioneaza.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Jun 19 2015)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 12.06.15.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Pod

10:21 May 30, 2014

Chisinau, bd. Dacia 1, 0.03 Kms

Amenajarea trecerii pentru pietoni Melestiu-Viaduc

10:44 Feb 03, 2017

Strada Melestiu - Viaduc (bd.Dacia), 0.04 Kms

Copaci uscati

17:08 Jun 30, 2014

Chisinau, bd. Dacia 24/2, 0.05 Kms

Constructie in zona verde

11:50 Aug 16, 2014

Drumul Bacioului, 0.06 Kms

Лестница у входа в ГорБольницу N1

13:19 Jun 10, 2016

Chisinau, ГорБольницa N1, 0.08 Kms