Problema soluţionată

Iluminarea

13:45 Dec 7 2014 Chisinau, str. Industrială colţ str. Uzinelor Sectorul : Ciocana

Descriere
Cerc in beznă ! Reparaţi iluminarea în acest sector, drumurile si asa sunt extrem de distruse macar iluminare asigurati !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 8
Comentarii
Pretura sectorului Ciocana (Dec 11 2014)
Vă informăm că solicitarea Dumneavoastră a fost transmisă pentru examinare Î.M. "Lumteh".
Comment Rating: UP DOWN
3
One (Feb 12 2015)
si au trecut 2 deacum ! de ce nu sa reparat !?
Comment Rating: UP DOWN
2
Balan Iurie (May 13 2015)
De jumătate de an nu arde lumina în curtea blocului pe str. Kiev 10/1, sect. Rîșcani. Multiplele sesizări făcute personal către șeful Lumteh al sect. Rîșcani nu au dat nici un rezultat. Au un buget atît de mare (62612,4 mii lei) dar nu se face nimic.
Comment Rating: UP DOWN
0
Irina (Aug 25 2015)
Buna ziua, uitati-va ca deacum din luna martie tot sun la Lumtehul asta al dumneavostra si fac plingeri cu toti vecinii din jur ca nu ne lucreaza un pilon din preajma casei. Asa cum ies la lucru dis de dimineata vecinii si nu vad nimic in jur, asa si seara copii trebuie sa evite locul dat ca nu cumva sa dea de ceva. Chiar sa sunam din martie si pina acum in iulie sa nu vie nimeni - asta deacum porcie. Si plus la asta la telefon ni sa spus ca: "Da ce noi pentru un stilp ca nu lucreaza pe strada ceea sa trimitem masina sau ce? daca nu va mai lucra vre-o una, atunci vom veni." - adica eu sa stric lampa la unul si apoi poate or veni peste jumate de an?!
Comment Rating: UP DOWN
0
lumteh (Feb 2 2016)
Va rog mult pe str. M. Basarab, 10 si M. Basarab, 14 Liceul Matei Basarab nu arde lunina de mult timp. Va rog mult ne-am adresat de nenumarate ori la Lumteh. Nimeni nu intreprinde nimic. Unde sa ne adresam.
Comment Rating: UP DOWN
0
Alexandru (Mar 11 2016)
Buna ziua, de nenumarate ori m-am adresat despre lipsa iluminatului stradal de pe strada Matei Basarab, in perimetrul strazilor Florilor si bulevardul Moscova, din sectorul Rascani al capitalei. Dupa orele 23.00, cand se sting luminile la magazinul Furchette, este intuneric bezna. Rog sa solutionati aceasta problema.
Comment Rating: UP DOWN
0
ÎMREI „LUMTEH” (Mar 17 2016)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 16.03.16.
Comment Rating: UP DOWN
1
Анастасия (May 28 2016)
Возле Aquaterra в Долине Роз висит провисший кабель уже 2 месяца и с каждой неделей опускается все ниже и ниже. Вчера вечером мой муж ехал на велосипеде и сильно повредил глаз. Просьба устранить эту проблема. Это не нормально!!!!
Comment Rating: UP DOWN
0
Ludmila (Oct 11 2016)
Bună seara! Din 17 august am anunțat repetat că nu ard 3 becuri la pilonii ce iluminează ograda pentru Sadoveanu 6 si Sadoveanu 6/6. Vara a mai fost cum a fost: zilele erau mai lungi, nopțile mai călduroase. Acum e frig, se întunecă repede, au început ploile. Dle Vereșco, are de gând LUMTEH să se ocupe odată de iluminare sau nu?! Când anume? Dispecerii Dvs. fie nu ridică receptorul, fie nu vor să înregistreze solicitarea, motivând că deja au una la adresa indicată. Rezolvați-o odată și înregistraț-o ca închisă. Chiar trebuie să se întâmple o nenorocire cu cineva ca să vă autosesizați după, ca nișe eroi?! Rușine vouă!
Comment Rating: UP DOWN
0
Xeniea (Nov 25 2016)
Buna ziua.Nu arde lumina pe daciea11|3 vizavi scara,2.Multumesc.
Comment Rating: UP DOWN
0
Svetlana (Jan 10 2017)
Busuiocesti 4. Nu arde lumina din strada. Trebuie de schimbat becul la pilon.
Comment Rating: UP DOWN
0
Nicolae (Jun 8 2017)
Buna ziua, de citeva luni nu arde lumina la terenul de joaca al copiilor din str. Albisoara 80/10
Comment Rating: UP DOWN
0
Elena (Jun 14 2017)
Buna ziua,nu arde lumina,str Igor Vieru 17/1,in ograda si pe aleea din fata.Multumesc anticipat!
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Intersectie periculoasa

12:32 Nov 07, 2014

Chisinau, str.Uzinelor colt cu Lunca Bicului., 0.01 Kms

Scurgere de apa

13:17 Aug 13, 2014

Chisinau, str Industriala 54, 0.06 Kms

Drum puternic distrus

13:18 May 24, 2016

Chisinau, str. Uzinelor (statia de asteptare spre Ciocana), 0.08 Kms

Drum in stare deplorabila

12:29 Apr 17, 2013

Chisinau, Str. Uzinelor 171 intersectie cu str. Industriala 54, 0.1 Kms

Mărirea traseului de troleibuz

13:18 Feb 28, 2013

Chisinau, str. Uzinelor 104, 0.13 Kms