Problema soluţionată

Iluminare

13:25 Nov 14 2014 Chisinau, bd. Traian 15 Sectorul : Botanica

Descriere
Mai mult de 5 zile nu a functionat iluminarea desupra trecerii de pietoni! Rugam schimbarea becului defectat!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 4
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Dec 9 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 08.12.14.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare

22:22 Feb 22, 2015

Chişinău, bd. Traian 15, 0 Kms

Iluminare

13:29 Oct 29, 2014

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Faceti iluminatul

13:00 Oct 02, 2014

Chisinau, bd. Traian 15, 0 Kms

Iluminare

05:05 Aug 12, 2014

Chisinau, str.Traian 15, 0 Kms

Semafor defect

13:08 Aug 21, 2014

Chisinau, str.Independentei colt bd.Traian, 0.01 Kms