Problema soluţionată

Adresare repetat

21:21 Aug 21 2014 Chisinau, bd,Dacia 1-52 Sectorul : Botanica

Descriere
Ce se intreprinde privind solicitarea : http://www.alerte.md/reports/view/5813
http://www.alerte.md/reports/view/6395
Este absolut evident ca e posibil de restabilit functionarea iluminarii trotuarelor! Doar sucind un bec, fara de a investi milioane.
Trotuarele de pe bd.Dacia nu sunt iluminate, insa toţi stilpii au cite un felinar indreptat catre trotuare, dar ele nu functioneaza! Puteti cumva sa imbunatatiti iluminatul trotuarelor pe ambele parti ale strazii?! Este principala strada de intrare in oras cred ca e cazul sa fie si trotuarele iluminate, nu doar cite 1 bec simbolic !
Mai ales ca copacii sunt multi si in genere se face o zona de intuneric!
Speram la realizarea rugamintei! multumim.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 18
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Nov 20 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă comunică că bd. Dacia s-a iluminat şi în prezent tot se iluminează. Totodată vă relatăm că pe trotuarele de pe bd. Dacia lipsesc reţelele electrice de iluminat. Pentru montarea acestora sînt necesare surse financiare, suplimentare de care întreprinderea nu dispune.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Iluminare pe bulevardul principal al Oraşului

13:29 Aug 07, 2014

Chisinau, bd. Dacia 1-52, 0.01 Kms

Copac uscat

13:00 Apr 11, 2015

Chișinău, bd. Dacia 35, 0.03 Kms

Парковка на пешеходном тротуаре

13:45 Feb 27, 2016

Chisinau, Str. Dacia 27, 31, 35, 0.03 Kms

Focar de infectie

10:24 Nov 17, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.03 Kms

Deseuri

07:38 Jun 19, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.03 Kms