Problema soluţionată

JLC

13:15 Jun 28 2014 Chisinau, str. Valea Bîcului 9 Sectorul : Botanica

Descriere
La fosta fabrica de inghetata acum sunt doar depozite, magazine si alte activitati, insa administratorul acestei intreprinderi nu are grija de propriile sale teritorii, drumurile sunt complet distruse! Iluminatul lipseste cu desavirsire si mai sunt o multime de câini vagabonzi care ataca lumea!
Poate intervine primaria ca sa informeze proprietarul combinatului ca sa imbunatateasca situatia existenta?!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 13
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Jun 30 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că din lipsa reţelelor electrice de iluminat de pe adresa respectivă iluminarea publică nu este posibil de restabilit.
Comment Rating: UP DOWN
-12
orasean (Jun 30 2014)
Clar ! Dar obligati proprietarul acestei intreprinderi sa mai investeasca oleaca nu numai sa profite ! Obligatil sa faca ceva !
Comment Rating: UP DOWN
11
Alina (Jul 3 2014)
Si cum sa inteleg a fi solutionata problema respectiva?!
Comment Rating: UP DOWN
7
ds. (Jul 3 2014)
Pe strada Valea Bicului 9 ! Nu la sediul nou de pe Sarmisegetusa !
Comment Rating: UP DOWN
7
Regia "AUTOSALUBRITATE" (Jul 16 2014)
Se lucreaza
Comment Rating: UP DOWN
1
ds. (Aug 3 2014)
Foarte rau se lucreaza!
Comment Rating: UP DOWN
1
Regia "AUTOSALUBRITATE" (Sep 1 2014)
Pe adresa nominalizata s-a lucrat, in caz de aparitie repetata a ciinilor, vor fi efectuate raiduri repetate.
Comment Rating: UP DOWN
3
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

JLC

21:00 Aug 06, 2014

Chisinău, str.Valea Bîcului 9, 0.01 Kms

Dezastru Ecologic

13:25 Aug 15, 2014

Chisinau, str. Valea Bîcului 9, 0.01 Kms

JLC

13:46 Aug 03, 2014

Chișinău, str.Valea Bîcului 9, 0.01 Kms

Câini

13:49 Feb 01, 2016

Chișinău, Str. Valea Bîcului 9, 0.03 Kms

Drum distrus

13:28 Jul 09, 2014

Chisinau, str. Valea Bîcului 9, 0.03 Kms