Problemă actuală

Deseuri

07:38 Jun 19 2014 Chisinau, bd. Dacia 30/1 Sectorul : Botanica

Descriere
Agentul economic Andy`s Pizza nu efectueaza curatenia acoperisului, pe el fiind sute de kg. de deseuri, iar locatarii care au ferestre deasupara acestuia au de suferit din cauza mirosului deseurilor ce se descompun!
Rezolvati problema!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gontea Pentru

Funcţie: Director "Directia generala locativ-comunala si amenajare"
Credibilitate problemă: UP DOWN 8
Comentarii
dglca (Jun 26 2014)
Conform informatiei prezentate de catre IMGFL nr.4 la moment are loc reparatia acoperisului, gunoiul a fost evacuat
Comment Rating: UP DOWN
-2
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Focar de infectie

10:24 Nov 17, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.01 Kms

Livrarea la apa fierbinte intrerupta

11:43 Feb 08, 2016

Chisinau, bd.Dacia 30/1, 0.02 Kms

Oсвещение во дворе.

13:24 Mar 12, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1 si 30/2, 0.03 Kms

Adresare repetat

21:21 Aug 21, 2014

Chisinau, bd,Dacia 1-52, 0.03 Kms

Iluminare

12:45 Feb 26, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.04 Kms