Problema soluţionată

Oсвещение во дворе.

13:24 Mar 12 2014 Chisinau, bd. Dacia 30/1 si 30/2 Sectorul : Botanica

Descriere
у нас во дворе по адресу Дачия 30/1 и 30/2 между этими домами не горят два фонаря.напротив 5 подъезда д.30/1 и напротив магазинчика дворового.много раз звонили в лумсервис,но там только обещают.на улице с детьми гуляем и по вечерам очень темно.помогите нам пожалуйста.заранее спасибо.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
ÎMREI „LUMTEH” (Mar 20 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 19.03.14.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Livrarea la apa fierbinte intrerupta

11:43 Feb 08, 2016

Chisinau, bd.Dacia 30/1, 0.01 Kms

Iluminare

12:45 Feb 26, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.01 Kms

Pericol pentru trecatori

13:17 Jan 25, 2015

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.01 Kms

Focar de infectie

10:24 Nov 17, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.02 Kms

Deseuri

07:38 Jun 19, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.03 Kms