Problema soluţionată

Iluminare

12:45 Feb 26 2014 Chisinau, bd. Dacia 30/1 Sectorul : Botanica

Descriere
Во дворе дома по улице Дачия 30/1 установили детскую площадку. Oгромная просьба установить ,по возможности, фонарь рядом с ней.
Заранее спасибо.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Veresco Nicolae

Funcţie: Director I.M. "Lumteh"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Lumteh

Buget: 62612.4 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 2
Comentarii
Pretura sectorului Botanica (Mar 4 2014)
A fost expediat demers către ÎM de Iluminat Lumteh, pentru efectuarea lucrărilor de restabilire a iluminatului public în adresa stabilită în adresare.(Secția locativ-comunală).
Comment Rating: UP DOWN
0
ÎMREI „LUMTEH” (Mar 20 2014)
ÎMREI „LUMTEH” vă relatează că iluminarea publică de pe adresa respectivă a fost restabilită la data de 19.03.14.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Pericol pentru trecatori

13:17 Jan 25, 2015

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.01 Kms

Oсвещение во дворе.

13:24 Mar 12, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1 si 30/2, 0.01 Kms

Livrarea la apa fierbinte intrerupta

11:43 Feb 08, 2016

Chisinau, bd.Dacia 30/1, 0.02 Kms

Не горит свет возле детской площадки.

13:46 Jan 31, 2016

Chisinau, bd. Dacia 30/2, 0.03 Kms

Focar de infectie

10:24 Nov 17, 2014

Chisinau, bd. Dacia 30/1, 0.03 Kms