Problema soluţionată

Miros de canalizatie in subterana

11:00 Jan 8 2014 Chisinau, bd. Dacia intersectie bd. Traian Sectorul : Botanica

Descriere
Scurgere de deseuri de canalizatie in subterana pietonala de la bd. Dacia intersectie bd. Traian. Un miros de mai multi ani si scari deteriorate.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Pretura sectorului Botanica (Jan 20 2014)
A fost expediat demers către DGTP și CC întru soluționarea problemei abordate.(Secția locativ-comunală).
Comment Rating: UP DOWN
0
Pretura sectorului Botanica (Feb 10 2014)
În urma răspunsului primit de către DGTP și CC, la moment scurgerea este lichidată.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipseste iluminatul in subterana

01:47 Mar 14, 2016

bd.Dacia colt Traian, 0.02 Kms

Subterana fara lumina

13:08 Jan 11, 2015

Chisinau, bd. Dacia 24, Subterana McDonald`s, 0.02 Kms

Subterana

13:32 May 10, 2015

chisinau, bd. Dacia, 0.02 Kms

Бродячие собаки

12:42 Feb 02, 2014

Кишинев, бд. Дачия 24, 0.02 Kms

Reparatia caii de acces spre curte

13:05 Dec 14, 2012

Chisinau, bd. Dacia, 49/2 vizavi de Centrul Mamei si Copilului, 0.02 Kms