Problema soluţionată

Дорога в плохом состоянии

13:48 Aug 13 2013 Chisinau, Str. A.Doga 19/1 Sectorul : Rîşcani

Descriere
Посмотрите что творится. Сколько можно ждать чтоб это воcстоновили?
Дорога сверху сьедет. А это опасно. Как всегда у нас в городе - поломают а потом забывают про то что они натворили.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 1
Comentarii
Pretura sectorului Rîşcani (Dec 9 2013)
Problema abordată a fost soluţionată.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Drum stricat

09:59 Nov 22, 2012

Chisinau, Str. Andrei Doga, 0 Kms

Strada A.Doga e plina de gauri

10:14 Oct 10, 2012

Chisinau, str. A.Doga, 0.01 Kms

Carosabil deteriorat

10:01 Nov 08, 2013

Chisinau, str. A. Doga 19/1, 0.04 Kms

Constructie Neautorizata

13:21 Sep 27, 2015

Chisinau,str-la Andrei Doga 11, 0.05 Kms

Şofer mitocan

13:55 Apr 28, 2015

Chişinău, str.A. Doga, 0.07 Kms