În aşteptare

Reparatia caii de acces spre curte

13:05 Dec 14 2012 Chisinau, bd. Dacia, 49/2 vizavi de Centrul Mamei si Copilului Sectorul : Botanica

Descriere
La blocul locativ nr. 49/2,49 la intrarea in curte dinspre str. Burebista mereu este noroi, drumul deteriorat. Rugam asfaltarea portiunii de drum asa cum timp de 20 ani parca ne-am afla intr-o vagauna tip Shan-Ghai. Asteptam interventia serviciilor abilitate! Recent am vizitat unele comune din zona de Nord a tarii si am ramas frapat de calitatea drumurilor din satele vizitate, adica sunt asfalatate si reparate.Cu doamne ajuta.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Gamretchi Igor

Funcţie: Director "Directia transport public si cai de comunicatie"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Dir. Transport Public şi C.C.

Buget: 64012.2 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Subterana

13:32 May 10, 2015

chisinau, bd. Dacia, 0 Kms

becuri

10:31 May 28, 2015

Dacia la McDonald`s, 0 Kms

Subterana fara lumina

13:08 Jan 11, 2015

Chisinau, bd. Dacia 24, Subterana McDonald`s, 0 Kms

Lipseste iluminatul in subterana

01:47 Mar 14, 2016

bd.Dacia colt Traian, 0 Kms

Creanga rupta

10:07 Jan 24, 2014

Chisinau, bd.Dacia intersectie cu bd. Decebal, 0.02 Kms