Problema soluţionată

Gunoi pe bulevardul Dacia

10:09 Nov 22 2012 Chişinău, bd. Dacia 37, havuzurile Sectorul : Botanica

Descriere
Lîngă Serviciul de Stare Civilă, bd Dacia, sunt amplasate 3 havuzuri transformate în gunoişte !!! Ruşine!!! aceasta se întîmplă la intrarea în capitala RM, pe drumul principal
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: no info

Funcţie: no info
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Trepte avariate

11:10 Nov 25, 2013

Chisinau, bd. Dacia 37, 0.01 Kms

Scara complet distrusa

13:09 Jul 09, 2014

Chisinau, bd. Dacia 37, 0.01 Kms

Ani de zile de neglijare !

13:06 May 23, 2015

Chisinua, str.Dacia 37, 0.01 Kms

DGLCA

09:30 Apr 11, 2015

Chișinău, bd. Dacia 37, 0.01 Kms

Fațadă

08:50 Mar 10, 2015

Chisinau, bd. Dacia 37, 0.01 Kms