Problema soluţionată

Caini vagabonzi

13:29 Mar 22 2019 Pandurilor 53 Sectorul : Botanica

Descriere
In curtea caselor 53 si 51, in ograda scolii, linga gunoiste traieste o turma de caini. Sunt foarte galagiosi si agresivi. Fac zgomot si batai toata noaptea, nu putem dormi ! Resolvati va rog odata !
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Regia AUTOSALUBRITATE (Mar 23 2019)
Î.M. Regia „AUTOSALUBRITATE” a examinat adresarea Dvs. cu privire la apariția cîinilor vagabonzi în sect. Buiucani raza str. Pandurilor nr. 51, 53 și vă comunicăm următoarele. Întru soluționarea problemei descrise la fața locului a activat Serviciul ECARISAJ, prin urmare au fost captați: 13.03 - 1 cîine; 19.03 - 1 cîine;
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms