Problema soluţionată

Tomberon deteriorat

01:15 Mar 18 2019 Chisinau, Nicolae Costin 65/3, scara 6 Sectorul : Buiucani

Descriere
Bună ziua, în blocul de pe str. Nicolae Costin 65/3, scara nr.6, a intervenit o problemă. În urma discuțiilor cu locatarii acestui bloc, am decis să cerem ajutor de la Dvs. Lucratorii de la Salubrizare și locatarii blocului, întîmpină probleme în timpul scoaterii tomberonului de deșeuri menajere, încît acesta este unul vechi, deteriorat și fără roți. Toate celelalte blocuri posedă cîte un tomberom mobil în stare bună, cu patru roți. Rugăm, dacă este posibil să ne ajutați cu această problemă. Care îi va ajuta atît pe lucrătorii de la salubrizare cît și pe locatarii acestul bloc. Vă mulțumesc!
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei



Features
Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Regia AUTOSALUBRITATE (Apr 8 2019)
I.M. Regia Autosalubritate a examinat cererea dvs. cu privire la inlocuirea tomberonului deteriorat cu altul nou si va comunica ca acesta a fost schimbat.
Comment Rating: UP DOWN
0
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms