Problema soluţionată

Cîini Vagabonzi în curtea casei

12:03 Mar 17 2019 Str. Mircea cel Bătrân 34/2 Sectorul : Ciocana

Descriere
În prejurul casei 34/2 de pe str.Mircea cel Bătrân sect.Ciocana sunt peste 10 cîini vagabonzi agresivi, nu de mult una din ele au mușcat copilul meu.
Persoană responsabilă:
Profile picture
Nume: Maniv Tudor

Funcţie: Director Regia "Autosalubritate"
Informaţii financiare 2011

Întreprinderea: Î.M. Autosalubritate

Buget: 1400 mii lei

Credibilitate problemă: UP DOWN 0
Comentarii
Regia AUTOSALUBRITATE (Mar 28 2019)
Î.M. Regia „AUTOSALUBRITATE” a examinat adresarea Dvs. cu privire la deranjamentul creat de ciinii vagabonzi aparuti în sect. Ciocana, raza bd. Mircea cel Batrin nr. 34/2 și vă comunicăm următoareleca, intru soluționarea problemei descrise, la fața locului a activat Serviciul ECARISAJ, pe parcursul lunii martie, prin urmare au fost captați: 02.03 - 2 cîinie;. Lucrari Serviciul sus-mentionat continua activitatea pe bulevardul nominalizat.
Comment Rating: UP DOWN
1
Lasa un comentariu
Nume:
Email:
Comentarii:
Security Code:
Captcha

Rapoarte Aditionale

Lipsa iluminare strada (statie)

00:56 Jan 29, 2015

Chisinau, Str. Igor Vieru 11, 0 Kms

Maidanezi

13:03 Jan 29, 2015

Chisinau, Bd. Traian 21/4, 0 Kms

Iluminarea stradala

11:28 Jan 30, 2015

Str. I.Pelivan cu Str.Ion si Doina Aldea-Teodorovici, 0 Kms

Va rugam instalati un tobogan in ograda blocului

13:18 Jan 30, 2015

Dokuceav 3, 0 Kms

iluminare stradala

22:32 Jan 30, 2015

chisinau str. vinatorilor 47, 0 Kms